XVI Mistrzostwa w Biegach Przedszkolaków

Data: 31.05.2023 r., godz. 00.00    271

31 maja 2023 r. odbyły się XVI Mistrzostwa Legionowa w Biegach Przedszkolaków organizowane przez Gminę Miejską Legionowo oraz Arenę Legionowo. Nasze przedszkole reprezentowała ósemka najlepszych zawodników wyłonionych w wewnętrznych eliminacjach w przedszkolu. Zawody na Stadionie Miejskim odbyły się w kategoriach: bieg indywidualny, sztafeta i bieg nauczyciela wychowania przedszkolnego. W tym roku w biegu indywidualnym dziewczynek 3 miejsce zajęła Kalina Mazurkiewicz, w biegu indywidualnym chłopców 2 miejsce zdobył Artem Tolkachov. Jako przedszkole zdobyliśmy 3 miejsce. Do przedszkola wszyscy wrócili z medalami, zwycięzcy z nagrodami oraz z  pucharem dla przedszkola. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy dalszych sukcesów sportowych.