Dzień Edukacji Narodowej

Data: 13.10.2023 r., godz. 00.00    193
Dzień Edukacji Narodowej

13 października w przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto wszystkich pracowników oświaty – Dzień Edukacji Narodowej. W tym uroczystym dniu wszyscy pracownicy przedszkola na zaproszenie dzieci z grupy Smakusie zgromadzili się w holu przedszkola.

Grupa przygotowała przedstawienie, które była podziękowaniem dla wszystkich pracowników naszej placówki za codzienny trud, troskę, życzliwość i oddanie.

Pani Dyrektor, w uznaniu osiągnięć wychowawczo-dydaktycznych, a w szczególności za: zapewnianie sukcesu edukacyjnego każdemu dziecku stosownie do jego potrzeb i uzdolnień, wdrażanie innowacji pedagogicznych i projektów edukacyjnych, inicjowanie jakościowych zmian w pracy przedszkola, systematyczne doskonalenie swojego warsztatu pracy i dzielenie się doświadczeniem, podejmowanie współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz instytucjami pracującymi na rzecz potrzebujących, wręczyła Nagrody Dyrektora.

W uznaniu sumiennego wykonywania obowiązków, podejmowania licznych dodatkowych działań |Nagrody Dyrektora otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Magdalena Kołak, która podczas gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowanej dla placówek oświatowych prowadzonych przez urząd otrzymała tytuł honorowy „Innowacyjny nauczyciel”.