Święto Optymizmu

Data: 10.05.2021 r., godz. 12.00    443
W dniu 10 maja 2021r wszystkie optymistyczne przedszkola z całej Polski obchodziły X Jubileuszowe Święto Optymizmu.

Jest  to wyjątkowy dzień dla wszystkich przedszkolaków! To święto radosne, kolorowe, rozbrzmiewające dziecięcym śmiechem, a także okazja by zarazić optymizmem wszystkich wokół.

Tego Dnia dzieci odśpiewały hymn Optymistów,próbowały potrawy kuchni  śląskiej, udekorowały przedszkole plakatami, wesoło bawiły się, śpiewały i tańczyły. Niespodzianki czekały również na rodziców, którzy mogli pomyśleć o optymistycznych chwilach na specjalnie przygotowanym krześle oraz otrzymali optymistyczne myśli od swoich pociech. Tego dnia dzieci poznały optymistyczną bajkę  pisaną przez nauczycieli przedszkola. przedszkola.

Dzisiejsze optymistyczne dzieci to przyszli optymistyczni i szczęśliwi dorośli, którzy wierzą w siebie, odnoszą sukcesy i potrafią się z tego cieszyć.