Dzień Dziecka 2021

Data: 02.06.2021 r., godz. 17.00    599
Każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy jednakże jest taki dzień w roku - kiedy dzieci czują się szczególnie ważne a wszyscy dorośli chcą im sprawić radość. To Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.

Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji m.in zamknięcie w bańce mydlanej, dmuchany plac zabaw, zabawy ruchowe z chustą animacyjną i malowanie twarzy. Dzien ten uświetnił pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu Pana Marcina oraz teatrzyk zorganizowany przez nauczycieli. Na koniec odwiedził nas niezwykły gość- Minionek.

Mamy nadzieję, że wszystkim dzieciom się podobało!

Dzień dziecka 2021 (2)-1.jpg (443 KB) Dzień dziecka 2021 (1)-1.jpg (469 KB)

Dzień dziecka 2021-1.jpg (296 KB)

Kochane Dzieci!

Z okazji Waszego święta, raz jeszcze składamy życzenia radosnego dzieciństwa i wspaniałych przygód. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen beztroskiej zabawy i przynosi Wam wiele uśmiechu i radości