Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci”

Data: 03.11.2021 r., godz. 20.00    1095
Miło nam poinformować, że ogólnopolski konkurs plastyczny „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci"” został rozstrzygnięty! Dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił.

Jury miało bardzo trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, gdyż dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Ostatecznie wyłoniono następujących laureatów:

Kategoria 3-4 latki:

I miejsce: Alicja S. – Przedszkole Samorządowe, Chorzelów

II miejsce: Emilia K. –  Przedszkole Miejskie nr 207, Łódź

III miejsce: Lena P. – Samorządowe Przedszkole, Przecław

IMG_20211103_104445.jpg (4.60 MB)

Kategoria 5-6 latki:

I miejsce: Oliwia R. – Przedszkole Publiczne nr 17, Włocławek

II miejsce: Patrycja K. – Przedszkole Miejskie nr 1, Legionowo

III miejsce: Jeremi I. – Przedszkole Integracyjne nr 125, Wrocław

IMG_20211103_104740.jpg (4.34 MB)

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów!

Nagrody, dyplomy i podziękowania dla laureatów wyślemy pocztą. Dla uczestników dyplomy i podziękowania za udział wyślemy drogą elektroniczną.

Koordynatorzy konkursu: Ewa Chmielewska, Małgorzata Gerek, Magdalena Kołak