XVIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI “POECI – DZIECIOM”

Data: 30.05.2022 r., godz. 17.00    431

XVIII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI “POECI – DZIECIOM”

W dniu 27 maja 2022 r. w przedszkolu odbył się XVIII Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski “Poeci – Dzieciom”. W konkursie brało udział dwadzieścia dwoje dzieci z dwunastu przedszkoli legionowskich. Dzieci przedstawiły utwory najbardziej znanych polskich poetów. Mali artyści  zaprezentowali się z jak najlepszej strony. Uczestnicy otrzymali dyplomy – wyróżnienia, natomiast zwycięzcy zostali nagrodzeni podarunkami rzeczowymi.

I miejsce w konkursie zajął Kacper Sidorczuk z Przedszkola Miejskiego z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Janusza Korczaka w Legionowie, II miejsce przyznano Annie Gąsiorowskiej   z Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Koszałka Opałka, a III miejsce  przypadło Amelii Dobrowolskiej     z Przedszkola Miejskiego nr 6 „Tęczowa szóstka”. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy   i życzymy dalszych sukcesów.