Bieg przedszkolaka

Data: 04.06.2022 r., godz. 07.00    431
3 czerwiec 2022

W piątek 3 czerwca br. podczas Mistrzostw Legionowa w biegach przedszkolaków na Stadionie Miejskim w Legionowie, nasze przedszkole reprezentowała wspaniała ósemka sportowców:

Aleksander Kolibabski, Antonina Ozygała, David Światkowski, Maja Ziółkowska, Amelia Bonder, Artom Tolkacxov, Marta Świderska i Leon Skowroński.

Pod kierunkiem nauczyciela Pani Agnieszki Stachów po oficjalnym otwarciu, przedszkolaki wystartowały. Dla niektórych był to pierwszy bieg na stadionie. Emocji było dużo, rywalizacja zacięta, a duch walki sportowy. Przedszkolaki zaprezentowały bardzo dobrą formę sportową i udowodnili, że bardzo lubią biegać, czego dowodem było:

- zdobycie w biegu indywidualnym chłopców przez Aleksandra Kolibabskiego II MIEJSCA

- zdobycie w biegu sztafetowym III MIEJSCA

- zdobycie w biegu nauczycieli przez nauczyciela Agnieszkę Stachów II MIEJSCA

Dziękujemy wszystkim reprezentantom naszego przedszkola, gratulujemy zwycięzcom i życzymy wszystkim dalszych sukcesów sportowych