Dzień Edukacji Narodowej

Data: 26.10.2022 r., godz. 00.00    100
Uroczystość wewnętrzna

 

W piątek 14 października 2022r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z grupy Kolorki, Biegusie i Odkrywcy przygotowały dla wszystkich pracowników przedszkola Niespodziankę!

Kolorki zaprezentowały występ recytatorsko-taneczny, a Biegusie i Odkrywcy przygotowały dla wszystkich pracowników drobne podarunki

piękne róże wykonane z jesiennych liści i własnoręcznie wykonane słoneczniki.

W ten przepiękny sposób dzieci podziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy i smaczne posiłki.

Pani Dyrektor, w uznaniu osiągnięć wychowawczo-dydaktycznych, a w szczególności za: zapewnianie sukcesu edukacyjnego każdemu dziecku stosownie do jego potrzeb i uzdolnień, wdrażanie innowacji pedagogicznych i projektów edukacyjnych, inicjowanie jakościowych zmian w pracy przedszkola, systematyczne doskonalenie swojego warsztatu pracy i dzielenie się doświadczeniem, podejmowanie współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz instytucjami pracującymi na rzecz potrzebujących, wręczyła Nagrody Dyrektora.

W uznaniu sumiennego wykonywania obowiązków, podejmowania licznych dodatkowych działań |Nagrody Dyrektora otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.