"Nasze kompozycje dzieł malarskich" – finał przedszkolnego konkursu fotograficznego

Data: 10.02.2023 r., godz. 00.00    264

10 lutego br. odbył się finał Przedszkolnego Konkursu Fotograficznego „Nasze kompozycje dzieł malarskich". Zadaniem konkursowym było odtworzenie na fotografii dzieła malarskiego i zaprezentowanie go wraz z oryginałem. Konkurs skierowany był do dzieci i rodziców ze wszystkich grup przedszkolnych. Wpłynęły prace od 13 uczestników. Wszystkie były pomysłowe, kreatywne i wymagały czasu na ich realizację. Wyłonienie 3 laureatów było bardzo trudne. W związku z tym nagrodzono wszystkich uczestników przyznając nagrody za I, II i III miejsca. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Na tych, którzy tego dnia byli nieobecni dyplomy i nagrody czekają.