Pola nadziei

Data: 27.04.2023 r., godz. 00.00    212
Pola nadziei

Pola Nadziei
Po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Pola Nadziei”, której główny cel to uwrażliwienie na potrzeby ludzi chorych. Koordynatorem przedsięwzięcia była grupa „Podróżnicy”, ale zaangażowane w działania były także dzieci i rodzice ze wszystkich grup przedszkolnych. W ramach akcji odbyła się pogadanka tematyczna dla dzieci starszych oraz burza mózgów „Jak możemy pomagać ludziom chorym?”. Jesienią na przedszkolnych Polach Nadziei dosadzono wraz z dziećmi cebulki żonkili. Do Ośrodka Hospicjum Domowego w Warszawie przesłano świąteczne kartki bożonarodzeniowe wykonane przez dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. W marcu przygotowano również plakat  promujący zbiórkę  datków do puszek oraz przekazania 1,5% dochodu na rzecz OHD. Podczas zbiórki na terenie przedszkola zebrano 325zł., które przesłano na konto hospicjum. Aktualnie trwa zbiórka plastikowych nakrętek na potrzeby pacjentów OHD.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję.