Miedzyprzedszkolny Konkurs Literacko – Logopedyczny „Optymistyczny Wierszyk Logopedyczny”

Data: 10.05.2023 r., godz. 00.00    283

W Dniu Optymisty, 10 maja 2023 r. w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie Miedzyprzedszkolnego Konkursu Literacko – Logopedycznego „Optymistyczny Wierszyk Logopedyczny”.

W konkursie wzięło udział 7 legionowskich przedszkoli. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a rozstrzygnięcie niełatwe. Wszystkie nadesłane prace okazały się piękne i bardzo podobały się jury.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom oraz Ich Nauczycielom za

wzięcie udziału w konkursie i napisanie optymistycznych wierszyków logopedycznych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim wyróżnionym inwencji, życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu utworów poetyckich. Wszystkie nadesłane utwory zamieszczamy na naszej stronie internetowej.

Oto wyniki:

I miejsce – Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej

II miejsce – Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Janusza Korczaka

III miejsce  - Przedszkole Miejskie nr 14

Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka

Przedszkole Miejskie nr 10 im. Wandy Tomczyńskiej

Przedszkole Miejskie nr 11 „AKADEMIA UŚMIECHU”

Przedszkole Miejskie nr 12 im. Króla Maciusia

Logopedzi