Nauczyciele i godziny pracy grupy

SMAKUSIE – SALA KULINARNA
Godziny pracy grupy
PONIEDZIAŁEK 8.00.-15.30.
WTOREK 8.00.-15.30.
ŚRODA 8.00.-15.30.
CZWARTEK 8.00.-15.30.
PIĄTEK 8.00.-15.30.

Nauczyciele prowadzący grupę:
nauczyciel - Anna Gołowicz
nauczyciel - Paulina Barbarowicz
nauczyciel j. angielskiego – Barbara Wiśniewska
katecheta - ks. Mariusz Danelczyk

Dyżur poranny dla dzieci przychodzących do przedszkola przed rozpoczęciem pracy grupy tj. przed godz. 8.00. odbywa się w Gr. Zdobywcy - wchodzimy wejściem głównym do wspólnej przestrzeni (pierwsze pomieszczenie w wejściu do przedszkola) z zachowaniem zasady - 1 rodzic z dzieckiem. Dziecko do szatni i grupy dyżurującej zaprowadza wyznaczony pracownik przedszkola.

Dyżur popołudniowy dla dzieci odbieranych z przedszkola po godzinach pracy grupy pełni Gr. Słoneczka - Sala Pogodnego Dnia ,odbiór odbywa się przez wyjście ewakuacyjne grupy. Po dojściu do drzwi ewakuacyjnych rodzic/osoba upoważniona do odbioru podaje imię i nazwisko dziecka i oczekuje na dziecko w wyznaczonym do tego miejscu utrzymując co najmniej 1,5 metrowy odstęp od innych osób. Pod nadzorem pracownika obsługi lub nauczyciela dziecko ubiera się w szatni następnie zostaje przekazane rodzicowi.