Perła Optymizmu, Licencja dla przedszkola na Ogólnopolski Program Optymistycznego Przedszkola Królestwa Dzieci, tytuł Honorowego Członka Polskiej Areny Optymistycznych Dyrektorów

Podczas XX Kongresu Optymistycznych Przedszkoli prezes Polskiego Centrum Optymizmu Pani Cecylia Mirela Nawrot przyznała dla Przedszkola Licencję na Ogólnopolski Program Optymistycznego Przedszkola Królestwa Dzieci na okres 2023-2028. Ponadto Pani Dyrektor Dorota Stankiewicz otrzymała tytuł Honorowego Członka Polskiej Areny Optymistycznych Dyrektorów, a Pani Milena Anita Kurpiewska, nauczyciel gr. Kolorki, tytuł “Perła Optymizmu 2022” za wieloletnie koordynowanie działań w ramach Ogólnopolskiego Programu “Optymistyczne Przedszkole” - rozwijanie w dziecku optymizmu i poczucia własnej wartości.